Ndryshon Oriola Marashi, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram - Bota Sot
Ndryshon Oriola Marashi, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

Mediale Vip

Ndryshon Oriola Marashi, shikojeni çfarë ka postuar në Instagram

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 13:48
Oriola Marashi

Oriola Marashi duket më ndryshe nga imazhet e zakonshme të saj.

Oriola Marashi ka pozuar veshur me një rrobdeshamdër që i nxjerr në pah gjoksin e saj bombastik.

Oriola është një nga modelet shqiptare më të preferuara dhe asnjëherë nuk i kursen postimet e saj provokuese nga rrjetet sociale.

Fotot e saj më të fundit tregojnë anën e saj më të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat