Sulmohet reperi që e rrahu Feron - Bota Sot
Sulmohet reperi që e rrahu Feron

Mediale Vip

Sulmohet reperi që e rrahu Feron

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 17:37
Ligirt Uka dhe Fero

Në mars të këtij viti reperi Fero është sulmuar nga disa persona.

E një nga sulmuesit që e ka pranuar këtë gjë publikisht, është reperi Ligirt Uka.

Siç merr vesh media nga burime të sigurta reperi i njohur sot është sulmuar nga disa persona dhe më pas është dërguar për tretman mjekësor.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...