Oriola Marashi provokon sërish, ‘thyen’ rrjetin në këtë pozë - Bota Sot
Oriola Marashi provokon sërish, ‘thyen’ rrjetin në këtë pozë

Mediale Vip

Oriola Marashi provokon sërish, ‘thyen’ rrjetin në këtë pozë

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 22:30
Oriola Marashi

Oriola Marashi, momentalisht është njëra nga femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Jeta luksoze, paraqitjet ‘përvëluese’ dhe shumëçka rreth jetës së saj bëhet lajm në mediat rozë.

Pasi jemi afër festës së “Halloween”, Marashi ndau një imazh në Instagram teksa ia lë këtë përshkrim: “Nëse nuk do isha unë do bëhesha Oriola Marashi për halloween #poçkadinijumar”.

Poza e saj e provokuese ka bërë që të merr komente të ndryshme nga fansat. “Personi më rrezik që jeni”, “Mbretëreshë”, “E kalle vendin”, janë disa prej tyre.

Ajo para pak ditësh ishte në Paris e cila realizoi një set fotografik para aparatit të fotografit të njohur, Endrit Mertiri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat