Rivaliteti mbretëror: Meghan Markle mund princin Harry - Bota Sot
Rivaliteti mbretëror: Meghan Markle mund princin Harry

Mediale Vip

Rivaliteti mbretëror: Meghan Markle mund princin Harry

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 11:14
Meghan Markle dhe princi Harry

Meghan Markle dhe princi Harry treguan rivalitetin në çift teksa morën pjesë në një lojë të çuditshme, gjatë turneut të fundit.

Dukesha dukej e kënaqur e në të njëjtën kohë e surprizuar kur mundi bashkëshortin e saj që njihet për shpirtin sportiv në lojën me hedhjen e çizmeve.

Personi që e hedh më larg, fiton garën.

Çifti mbretëror arriti t’i shmangej shiut kur koha papritmas u përmirësua.

Për lojën, edhe Harry edhe Meghan veshën çizme të trasha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat