Shpërthen keq Kallashi në ofendime: “Ti shumë mut po han…” - Bota Sot
Shpërthen keq Kallashi në ofendime: “Ti shumë mut po han…”

Mediale Vip

Shpërthen keq Kallashi në ofendime: “Ti shumë mut po han…”

Më: 2 nëntor 2018 Në ora: 23:08
Shpërthen keq Kallashi në ofendime

Kallashi është një personazh mjaft i njohur i showbiz-it shqiptar, e cila u bë e njohur nga kërcimet e saj ekzotike që bënte nëpër klube nate. 

Image

Pas një periudhe shkëputje ku iku në Zvicër si pasojë e kërcënimeve që kishte marrë siç e tregoi edhe ajo vet në një intervistë të fundit, Kallashi është rikthyer në Kosovë dhe është mjaft aktive në daljet e saj në televizione apo edhe në rrjetet sociale. 

Image

Mirëpo, pak më parë Kallashi i ka habitur të gjithë me një postim që ka bërë në Instastory, pasi ka shpërthyer në ofendime.

“Ti koke në horoskop mizë se shumë mut po han”, shkruan valltarja por pa bërë të ditur kujt i drejtohet. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...