Shakira ka lansuar klipin e këngës “Nada” - Bota Sot
Shakira ka lansuar klipin e këngës “Nada”

Mediale Vip

Shakira ka lansuar klipin e këngës “Nada”

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 21:00
Shakira

Një prej yjeve më të mëdha në muzikën latino-amerikane, Shakira, ditë më parë e ka publikuar videoklipin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Nada” dhe për më pak se 24 orë nga lansimi e ka kaluar shifrën prej dy milionë shikimesh në YouTube.

Videoja muzikore u dha premierë në një emision televiziv në Kolumbi, ndërsa klipi u publikua para performancës së fundit në turneun muzikor, ‘El Dorado’.

Një prej yjeve më të mëdha në muzikën latino-amerikane, Shakira, ditë më parë e ka publikuar videoklipin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Nada” dhe për më pak se 24 orë nga lansimi e ka kaluar shifrën prej dy milionë shikimesh në YouTube.

Videoja muzikore u dha premierë në një emision televiziv në Kolumbi, ndërsa klipi u publikua para performancës së fundit në turneun muzikor, ‘El Dorado’.

“Nada” është kënga e pestë me radhë nga albumi aktual i Shakiras, “El Dorado”, që zyrtarisht u publikua më 26 maj të vitit të kaluar.

Albumi “El Dorado” përmban 13 këngë, ndërsa pjesë e tij janë edhe hitet, si “Chantaje” dhe “Me Enamore”.

“Chantaje” që u realizua në bashkëpunim me Maluman ka kaluar shifrën prej dy miliardë shikimesh në YouTube. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...