Dashuria më e madhe e Jon Gjebreas nuk është Merlin - Bota Sot
Dashuria më e madhe e Jon Gjebreas nuk është Merlin

Mediale Vip

Dashuria më e madhe e Jon Gjebreas nuk është Merlin

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 06:51
Jon Gjeberea

Prej pak kohësh Joni djali i moderatorit dhe kantautorit Ardit Gjebrea është lidhur në fejesë me Merlin Haxhiymerin.

Ai publikon shpesh në rrjete sociale foto me të ku tregon sesa të dashuruar janë me njëri-tjetrin. Por këtë herë ai i ka bërë një dedikim special motrës së tij të vogël Annës. 

Në profilin e tij në Instagram ai ka publikuar një foto të Annës dhe krahas saj ka shkruar: “Dashuria më e madhe”. Nuk është herë e parë që Joni shpreh debulesë për të motrën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...