Lutfi Haziri feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me kujtime nga vegjëlia - Bota Sot
Lutfi Haziri feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me kujtime nga vegjëlia

Mediale Vip

Lutfi Haziri feston ditëlindjen, vajza e madhe e uron me kujtime nga vegjëlia

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 16:02
Lutfi dhe Kënga Haziri

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast, vajza e tij Kënga, e cila tani po vijon studimet në ‘Hardward’ ka uruar atë në mënyrë të veçantë, duke kuruar fjalët më të bukura.

Kënga, e quajti Hazirin babain më të mirë në botë duke thënë se dashuri për të është e pafund.

Image

Vajza e Lutfi Hazirit zgjodhi që ta urojë atë në gjuhën angleze bashkë me disa fotografi shumë të këndshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...