Oriola Marashi pozon gjysmë e zhveshur - Bota Sot
Oriola Marashi pozon gjysmë e zhveshur

Mediale Vip

Oriola Marashi pozon gjysmë e zhveshur

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 22:55
Oriola Marashi

Modelja shqiptare është rikthyer prapa në kohë.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi është rikthyer prapa në kohë dhe ka ndezur imagjinatën e meshkujve.

Ajo sapo postoi një fotografi në Instagram në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur dhe mban gjoksin me duar.

Kjo foto e saj po pëlqehet akoma nga fansat e Marashit, e nuk ka dyshim se ka marrë një numër të madh të komenteve.

“Zombies hanë trurin, ju jeni rahat”, janë fjalët e Oriolës.

Bukuroshja shqiptare vazhdon të jetë njëra nga modelet më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...