Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik - Bota Sot
Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik

Mediale Vip

Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 23:29
Kida

Ka realizuar fotosesionin e ri.

Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë.

E në këtë set ajo vjen siç nuk e keni parë asnjëherë, e bukur me stil por ndryshe nga herët e tjera.

 

????

A post shared by KIDA (@kida) on

Kida ka mahnitur fansat ku edhe ka marrë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram.

Ajo tashmë numëron mbi një milion ndjekës, për të cilët nuk ngurron të shfaqet provokuese.

“Merri Krejt”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo që ka mbledhur afro 4 milionë klikime në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...