“Më mësove të fluturoj” - Bota Sot
“Më mësove të fluturoj”

Mediale Vip

“Më mësove të fluturoj”

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 16:33
Adriana Lima

Adriana Lima sfidoi për herë të fudnit mbrëmjen e kaluar në pasarelën e “Victoria’s Secret”. Supermodelja e njohur braziliane uli krahët dhe u larguar kompania e modës që i dha emër dhe e bëri atë të njohur në mbarë botën.

Organizatorët e eventit i bënë asaj një surprizë të veçantë duke shfaqur një video-montazh të klipeve nga momentet e përvitshme të Victoria’s Secret, ku në fund të video shkruhej fjala “faleminderit”.

Ndërsa të ftuarit iu ngritën në këmbë në shenjë respekti për 37-vjeçaren, e cila bëri sfilitin e saj të fundit me shumë emocione dhe me lot në sy. Lima gjithashtu bëri një postim në rrjetet sociale ku shprehte të gjithë mirënjohjen për vendin ku punoi për 19 vite..

“E dashur Victoria, Faleminderit që më tregove botën, duke ndarë sekretet, dhe më e rëndësishmja jo vetëm duke më dhënë krahë, por duke më mësuar të fluturoj,”- shkruan ajo në Instagram

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...