Robin Thicke viziton varrin e babait, merr me vete edhe fëmijët - Bota Sot
Robin Thicke viziton varrin e babait, merr me vete edhe fëmijët

Mediale Vip

Robin Thicke viziton varrin e babait, merr me vete edhe fëmijët

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 18:15
Robin Thicke me babain e tij

Robin Thicke ndau një çast shumë të veçantë me fëmijët e tij.

41-vjeçari mori me vete vajzën e tij Mia dhe djalin Julian për të vizituar varrin e babait të tij, Alan.

 

Went to visit Grandpa. Count your blessings!

A post shared by Robin Thicke (@robinthicke) on

Robin hyri në Instagram për të dokumentuar momentin, pasi familja ishte për ta kujtuar Alanin i cili vdiq papritur në vitin 2016.

‘Ishim për ta vizituar gjyshin’, shkroi Robin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...