Shkuan për pushime, sëmuret Marina - Bota Sot
Shkuan për pushime, sëmuret Marina

Mediale Vip

Shkuan për pushime, sëmuret Marina

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 22:26
Marina dhe Geti

Ata po qëndrojnë bashkë në Zvicër.

Por, këto ditë që po i kalojnë jashtë kufijve shqiptarë, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca nuk është se po i shijojnë në maksimum.

Kjo se, Marina ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se është e sëmurë.

Siç duket prezantuesja është prekur nga viruset që janë bërë aktuale te shumë njerëz.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...