Kevin Hart dhe gruaja e tij pushojnë në Meksikë - Bota Sot
Kevin Hart dhe gruaja e tij pushojnë në Meksikë

Mediale Vip

Kevin Hart dhe gruaja e tij pushojnë në Meksikë

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 08:36
Kevin Hart dhe bashkëshortja e tij Eniko

Kevin Hart dhe bashkëshortja e tij Eniko, po kalojnë ditë të mira në Meksikë, 

Çifti janë parë në një pishinë të dielën në mbrëmje, në Punta Mita, Meksikë.

Kevin shfaqi trupin e tij të formësuar ndërkaq Eniko dukje seksi në bikini të zeza.

Çifti e dokumentoi tripin e tyre në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...