Ish-banorja e Big Brother pozon krejtësisht nudo, e ‘djeg’ Instagramin - Bota Sot
Ish-banorja e Big Brother pozon krejtësisht nudo, e ‘djeg’ Instagramin

Mediale Vip

Ish-banorja e Big Brother pozon krejtësisht nudo, e ‘djeg’ Instagramin

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 22:16
Ish-banoren e Big Brother

Në shtëpinë e ish-banores së “Big Brother” atmosfera është tejet e nxehtë. Dhe jo sepse është ndezur oxhaku, por sepse ish-pjesëmarrësja e në realit show-n e famshëm, Sarah Nile, tashmë 33 vjeçe, ka pozuar krejtësisht nudo.

Sarah është e njohur gjithashtu edhe si ish-lepurushja e “Playboy”, e cila ka joshur gjithë botën me format e saj super seksi.  Që prej kohës së kalendareve hot, disa vite më parë, ish-banoren e Big Brother nuk i shihnim më të zhveshur.

Por duket se një femër si kjo nuk mund të rrijë dot pa u zhveshur dhe pa u bërë e gjallë në rrjetet sociale, pikërisht për këto cilësi…

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...