Festë në familjen e Nora Istrefit - Bota Sot
Festë në familjen e Nora Istrefit

Mediale Vip

Festë në familjen e Nora Istrefit

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 23:11
Nora Istrefi

Sot ka festë në familjen e këngëtares, Nora Istrefi.

Kjo pasi vëllau i saj i vetëm, Bledi feston ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i motrës së tij.

Nora ka hedhur një fotografi të Bledit në Instagram e cila zgjedh këto fjalë për të uruar. “Urime ditëlindjen Bledinjo, të dua sa në hënë e këtu”, shkruan ajo.

Nga ana tjetër, Nora po vazhdon të jetë aktive në projekte dhe koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare, por që asnjëherë nuk lë anash familjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...