G4shi në Amerikë i shndërron koncertet në dasmë shqiptare - Bota Sot
G4shi në Amerikë i shndërron koncertet në dasmë shqiptare

Mediale Vip

G4shi në Amerikë i shndërron koncertet në dasmë shqiptare

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 16:13
G4shi

Ai gjatë ditës së sotme ka publikuar këngën më të re të titulluar “No Face No Case”.

Bëhet fjalë për reperin Labinot Gashin, i njohur më mirë me nofkën, G4shi, i cili për këngën e re ka bashkëpunuar me reperin britanik, “Giggs”.

Pos, projekteve të reja muzikore, këngëtari që jeton dhe vepron në SHBA, po vazhdon të mbajë edhe koncerte përtej oqeanit Atlantik.

 

Gashi Turns Show in to Albanian wedding part 2 ????????????

A post shared by GASHi (@gashi) on

 

Why do I turn all my shows in to an Albanian wedding ????????????

A post shared by GASHi (@gashi) on

Ai së fundi ka publikuar disa video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke u argëtuar me fansat nën ritmet e muzikës shqipe.

Në njërën nga videot Gashi shihet duke vallëzuar me “Vallen e Rugovës” gjersa e shoqërojnë të pranishmit.

“Gashi i shndërron koncertet në dasmë shqiptare”, ka shkruar reperi në Instagram.

Ndryshe, reperi ka pasur një performancë fantastike në Prishtinë në kuadër të festivalit ndërkombëtar të muzikës, “Sunny Hill”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...