Meghan Markle vesh një fustan vetëm 63 $ i cili nuk ka dalë ende në shitje! - Bota Sot
Meghan Markle vesh një fustan vetëm 63 $ i cili nuk ka dalë ende në shitje!

Mediale Vip

Meghan Markle vesh një fustan vetëm 63 $ i cili nuk ka dalë ende në shitje!

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 18:43
Meghan Markle

Meghan Markle rregullisht vesh veshje të cilat kushtojnë me mijra dollar por ndonjëherë, Dukesha e Sussex vesh rroba të cilat janë aq shik dhe me çmim të përballueshëm saqë kushdo mund ti blejë.

Këtë të dielë, Hello konfirmoi se Meghan veshi një fustan I cili kushtonte vetëm 49.50 pound nga Marks& Spencer në Royal Festival Of Rememberance. Gjëja më emocionuese? Tashmë mund ta blini këtë fustan online në çdo masë por nuk keni shumë kohë pasi siç pritej po shitet shumë shpejt.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...