E kryqëzuan për muzikën serbe, modelja seksi ka dy fjalë për të gjithë: Shpresoj që një ditë Shqipëria të më shohë… - Bota Sot
E kryqëzuan për muzikën serbe, modelja seksi ka dy fjalë për të gjithë: Shpresoj që një ditë Shqipëria të më shohë…

Mediale Vip

E kryqëzuan për muzikën serbe, modelja seksi ka dy fjalë për të gjithë: Shpresoj që një ditë Shqipëria të më shohë…

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 21:30
Oriola Marashi

Një ditë më parë, Oriola Marashi u kryqëzua nga ndjekësit e saj, pasi publikoi një video ku në sfond dëgjohej kënga “Kukavica” nga këngëtarja serbe Ceca.

Fansat e modeles u shprehën të zhgënjyer nga ky veprim i modeles, e cila pas ofendimeve të shumta vendosi që ta fshihte videon ku ajo shumë seksi me një fustan rozë.

Image

“Mbase nuk je e informuar për artisten në fjalë. Ajo ka mbështetur qeverisjen e Milosheviqit haptas, ka kënduar në tubimet e tij. Ajo ka mbështetur luftën, gjenocidin dhe përndjekjen e shqiptarëve me ”artin” e saj. E martuar me një terrorist, paramilitar, serb, i cili ka shkaktuar vrasje masive në Bosen dhe Kosove. Dhe tani ti del edhe mbështet një person me mendime te tilla. Kam pritur se ne të gjeneratës re do jemi pak më të vetedijshëm edhe mirë informuar, me ”woke” sesa të mbeshtesim persona me mendime raciste, qoftë edhe duke ia promovuar muzikën. Por besoj se ia arrite qellimit të marrësh vëmendjen që prisje”, komentonte një nga fansat.

Image

Sot, Oriola ka vendosur që të reagojë në lidhje me këto komente negative, duke postuar një foto të saj që e shoqëron me këto fjalë: “Shpresoj që një ditë Shqipëria të më shohë si vajzën që unë nuk vendosa t’ju tregoj. Edhe nëse nuk i arrij ëndrrat e mia nuk do të thotë se dështova, thjesht kështu më krijoi Zoti. Respekt, dashuri, paqe, muzikë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...