Bën namin super videoklipi nga këngëtari shqiptar Albion Rexhaj që jeton në Zvicër! - Bota Sot
Bën namin super videoklipi nga këngëtari shqiptar Albion Rexhaj që jeton në Zvicër!

Mediale Vip

Bën namin super videoklipi nga këngëtari shqiptar Albion Rexhaj që jeton në Zvicër!

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 20:43
Albion Rexhaj

Këngëtari shqiptar që jeton dhe vepron karierën e tij në Zvicër, Albion Rexhaj ka sjellë projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Tell me” dhe me një super videoklip i cili shihet se ka kushtuar tepër por ja ka vlejtur pasi është e kompletuar në çdo aspekt.

Videoklipi është punuar nga produksioni VSM, për muzikën është kujdesur Nurteel ndërsa për tekstin Ghulo dhe sponsor La Cultura.

Ndërsa vlen të veçohet edhe super vallëzimi që realizohet nga vet Albioni dhe grupi Bennito Future Step.

Në vazhdim ju ftojmë që ta ndiqni edhe super realizimin më të ri dhe sigurisht të ndjekni në Instagram Albion Rexhajn i cili poston foto mjaft me stil www.instagram.com/albion_official.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...