Edhe pse i martuar, këngëtari shqiptar do donte të kalonte një natë me Bleona Qeretin - Bota Sot
Edhe pse i martuar, këngëtari shqiptar do donte të kalonte një natë me Bleona Qeretin

Mediale Vip

Edhe pse i martuar, këngëtari shqiptar do donte të kalonte një natë me Bleona Qeretin

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 10:57
Këngëtari Gena dhe Bleona Qereti

Këngëtari i njohur Gena është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin “Mirage”, ku i është bërë intervista “Kë zgjedh Gena?!”.

Teksa i është kërkuar që të zgjedhë mes këngëtarëve apo aktorëve të ndryshëm, atij i thanë gjithashtu që të zgjidhte se me kë do donte të kalonte një natë mes Zaimina Vasjarit dhe Bleona Qeretit.

“Do më pëlqente ta kaloja me Bleonën, sepse Bleona është shumë seksi.”- është shprehur ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...