Kapet me drogë: Këngëtaren shqiptare e çojnë në psikiatri - Bota Sot
Kapet me drogë: Këngëtaren shqiptare e çojnë në psikiatri

Mediale Vip

Kapet me drogë: Këngëtaren shqiptare e çojnë në psikiatri

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 19:53
Gordana Kingji

Këngëtarja Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat , ku sipas të cilës këngëtarja nga Kukësi fillimisht është arrestuar nga policia, për posedim të lëndëve narkotike, dhe më pas ka përfunduar në Psikiatri.

“Baby G” në momentin e ndalimit nga policia ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike për shkak të përdorimit të madh të lëndeve narkotike dhe përzierjes së tyre.

Policia fillimisht e ka dërguar në spitalin e QKUK-së në Prishtinë dhe më pas në Psikiatri ku vijon të qëndrojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...