Kylie Jenner mëson vajzën të flas - Bota Sot
Kylie Jenner mëson vajzën të flas

Mediale Vip

Kylie Jenner mëson vajzën të flas

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 06:16
Storm

Ylli televiziv, Kylie Jenner u përpoq që të mësoj vajzën e saj 9 muajshe të flasë.

Ajo tentote të mësonte atë të shqipton fjalët ‘Kylie Cosmetics’ në një video të re Instagram.

Por krejt çka mori si përgjigje Kylie ishte një tërësi fjalës babble babble dhe fjalën baba.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...