As gripi nuk e ndal Dua Lipën, shfaqet joshëse në fustanin e bardhë - Bota Sot
As gripi nuk e ndal Dua Lipën, shfaqet joshëse në fustanin e bardhë

Mediale Vip

As gripi nuk e ndal Dua Lipën, shfaqet joshëse në fustanin e bardhë

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 08:27
Dua Lipa

Dua Lipa është artistja shqiptare me famë botërore, që vazhdon të na bëjë krenarë në botë.

Dua Lipa është çdo herë aktive me koncerte dhe projekte muzikore, të cilat priten shumë mirë nga publiku, 

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi me një fustan të bardhë, në të cilin shfaqte linjat trupore.

Këngëtarja përmes këtij imazhi tregonte se ishte me grip dhe duke marrë medikamente, por pavarësisht kësaj ajo ia del.

Në këtë imazh, Dua kishte vënë në pah këmbët seksi, ndërsa në dorë kishte një gotë verë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...