Shqiptarja që rrëmbeu vendin e parë në Kinë

Mediale Vip

Shqiptarja që rrëmbeu vendin e parë në Kinë

Nga: N.Sh Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 09:02
Alesia Coku

Në Kinë ka pak orë që një vajzë e bukur u shpall Miss Model of the World-Europe.

Është Alesia Coku, Miss Shqipëria 2017, e cila me bukurinë e saj ka bërë që të dal fituese edhe në Kinë.

Lajmin e ka konfirmuar producentja e Miss Shqipëria, Alda Bozo.

Më poshtë postimi i saj

Jam kaq e gëzuar për këtë lajm të bukur.

Alesia Coku është jo vetëm e bukur por shembull i vajzës së qetë, nxënëses së mirë që komunikon lirshëm në tre gjuhë...që nuk di të mburret...që e duan të gjithë e që ta shkëlqen ditën me buzëqeshjen e saj...

Më gëzove Alessia dhe jam krenare për ty...ashtu si prindërit e tu...si të gjithë që të njohin dhe gëzojnë për Ty...me Ty.

Urime ?????????" ????????????????????????

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat