‘Unë më e lumtura nga të gjithë’, Luana Vjollca tregon publikisht arsyen - Bota Sot
‘Unë më e lumtura nga të gjithë’, Luana Vjollca tregon publikisht arsyen

Mediale Vip

‘Unë më e lumtura nga të gjithë’, Luana Vjollca tregon publikisht arsyen

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 09:14
Luana Vjollca

 Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron në kontakt me ndjekësit të cilëve u zbulon shumë detaje nga jeta e saj profesionale. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Unee me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme !!! ????

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Edhe ditën e djeshme Luana ka publikuar një foto ku shihet e veshur sportive dhe krah saj ka shkruajtur: “Unë me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...