Ermal Fejzullahu merr një dhuratë të veçantë nga artistja e njohur turke - Bota Sot
Ermal Fejzullahu merr një dhuratë të veçantë nga artistja e njohur turke

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu merr një dhuratë të veçantë nga artistja e njohur turke

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 13:32
Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu ka fanse edhe në Turqi!

Këngëtari i njohur i estradës, Ermal Fejzullahu gëzon një karrierë të bujshme muzikore kjo falë talentit që ai ka. 

Këngët e Ermal Fejzullahut pëlqehen shumë nga fansat e tij, por, fama e tij ka kaluar edhe kufijtë e këtë e vërteton më së miri veprimi i fundit i një piktores turke.

Piktorja turke, Aylin Sarihancer si duket është fanse e Ermalit, e cila së fundi e ka pikturuar portretin e tij.

E për këtë gjë Ermali, është ndjerë i lumtur, dhe e ka falënderuar atë publikisht duke e publikuar edhe imazhin e portretit të pikturuar nga, Aylini.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...