Vallëzim super i nxehtë nga Xhesika dhe Jehona, vajzat 'ndezin' internetin - Bota Sot
Vallëzim super i nxehtë nga Xhesika dhe Jehona, vajzat 'ndezin' internetin

Mediale Vip

Vallëzim super i nxehtë nga Xhesika dhe Jehona, vajzat 'ndezin' internetin

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 18:37
Xhesika dhe Jehona

Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre.

Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë herë kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit pak nga prapaskenat e 'festave' të tyre të vogla.

 

Xhesi the ???? feat @jehonadreshaj_ ??????

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Ato shfaqen shumë provokuese në videon e publikuar nga modelja e njohur, ndërsa Jehona vjen bobastike si gjithmonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...