Derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina dhe Vali kalojnë një natë romantike - Bota Sot
Derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina dhe Vali kalojnë një natë romantike

Mediale Vip

Derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina dhe Vali kalojnë një natë romantike

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 22:59
Adelina Ismaili dhe burri i saj Vali

Adelina Ismaili dhe burri i saj Vali po e kalojnë një natë romantike.

Derisa djalin e kanë në gjumë, Adelina me bashkëshortin po argëtohen pranë zjarrit duke pirë nga një gotë verë.

‘’Njëherë fëmija është në gjumë’’, ka shkruar Adelina pranë postimit.

Këngëtarja dikur nuk ka qenë edhe aq aktive në rrejte sociale e pas rikthimit kishte vendosur të shkëputet sërish duke mbyllur Instagramin mirëpo për hatrin e fansave këngëtarja ka vendosur të rikthehet sërish për tu bërë aktive në publikimin e fotove si nga mbrëmjet muzikore ashtu edhe nga përditshmëria.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...