Cassie e mërzitur pas vdekjes së ish të dashurës së P.Diddy - Bota Sot
Cassie e mërzitur pas vdekjes së ish të dashurës së P.Diddy

Mediale Vip

Cassie e mërzitur pas vdekjes së ish të dashurës së P.Diddy

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 06:04
Cassie

Të hënën pasdite, Cassie, e cila ishte në lidhje me P.Diddy viteve të fundit, nderoi ish të dashurën e reperit Kim Porter, e cila vdiq të enjten e kaluar.

‘Nuk ka fjalë, një nënë e mahnitshme për familjen e saj. Ndezi çdo dhomë që ajo hyri dhe tani është engjëlli më i bukur. Ngushëllime familjes Porter dhe Combs’, shkroi 32-vjeçarja nën një fotografi të Kim të postuar në Instagram.

Një ditë pas vdekjes së Kim, Cassie u fotografua pranë Diddyt me të cilin u nda një muaj më parë.

Porter u gjet e vdkur në shtëpinë e saj të enjten në Kaliforni. Ajo ishte 46-vjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...