Bes Kallaku bëhet anëtari më i ri i jurisë në 'Dance with me' - Bota Sot
Bes Kallaku bëhet anëtari më i ri i jurisë në 'Dance with me'

Mediale Vip

Bes Kallaku bëhet anëtari më i ri i jurisë në 'Dance with me'

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 07:04
Bes Kallaku

Siç Alketa njoftoi edhe javën e kaluar Kledi Kadiu nuk do mundet të jetë në jurinë e "Dance with me" për dy javë pasi balerini ndodhet në Romë për koncertin “Të Bashkuar në Muzikën dhe Kujtimin e Skënderbeut”, organizuar nga Ambasada e Shqipërisë në Selinë e Shenjtë.

Mbrëmë Kledin e ka zëvendësuar Bes Kallaku. Aktori i humorit është ulur në karrigen e jurisë së spektaklit për të gjykuar kërcimet e konkurrentëve dhe sigurisht humori nuk ka munguar.

Jo vetëm Besi, por edhe Anjeza është mbrëmjen e sotme pjesë e jurisë për shkak se moderatorja ka pësuar një incident dhe nuk mund të kërcejë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...