Dua Lipa zbulon se ku do të performojë natën e Vitit të Ri - Bota Sot
Dua Lipa zbulon se ku do të performojë natën e Vitit të Ri

Mediale Vip

Dua Lipa zbulon se ku do të performojë natën e Vitit të Ri

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:54
Dua Lipa

Dua Lipa po e përmbyll një vit të suksesshëm në muzikë.

Dua Lipa përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ku do të performojë natën e Vitit të Ri.

Këngëtarja ka bërë të ditur se do të jetë e ftuar speciale tek Ryan Seacrest në “Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve”.

Ajo shprehet e lumtur për këtë performancë dhe pret me padurim këtë ditë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “If Only”, në duet me Andrea Bocellin, këngë në të cilën ka mahnitur të gjithë me vokalin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat