Bella dhe The Weeknd udhëtojnë bashkë nëpër shkretëtirë - Bota Sot
Bella dhe The Weeknd udhëtojnë bashkë nëpër shkretëtirë

Mediale Vip

Bella dhe The Weeknd udhëtojnë bashkë nëpër shkretëtirë

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 13:10
Bella Hadid dhe The Weeknd

Bella Hadid dhe The Weeknd po shijojnë dashurinë e tyre duke udhëtuar nëpër rrugët e botës.

Këngëtari i “Starboy” (i lindur në Abel Tesfaye) pati shumë koncerte në Emiratet e Bashkuara gjatë fundjavës dhe e dashura e tij modele e mbështeti atë duke qëndruar në mes turmës së publikut.

Pas koncerteve çifti i pasur bëri një udhëtim nëpër shkretëtirë dhe imazhet nga kjo aventurë e re e tyre i ndanë edhe me fansat e tyre të shumtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...