“Psikopatja” nga Fifi e Mc Kresha arrin një milionëshin në “Youtube” - Bota Sot
“Psikopatja” nga Fifi e Mc Kresha arrin një milionëshin në “Youtube”

Mediale Vip

“Psikopatja” nga Fifi e Mc Kresha arrin një milionëshin në “Youtube”

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 15:08
Fifi e Mc Kresha

Fifi dhe Mc Kresha kanë publikuar projektin e ri, me të cilit po marrin pjesë në edicionin e sivjetshëm të “Kënga Magjike”.

“Psikopatja” mban emrin ky projekt, i cili po pëlqehet kaq shumë nga publiku.

Image

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj ka treguar se me këtë projekt kanë arritur 1 milion klikime në “Youtube”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat