Blero sjell projektin e ri “Ishe si lule” - Bota Sot
Blero sjell projektin e ri “Ishe si lule”

Mediale Vip

Blero sjell projektin e ri “Ishe si lule”

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 18:10
Blero

Këngëtari i njohur, Blero sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Ishe si lule’, ndërsa ka ardhur e vizuelizuar me videoklip dhe tashmë gjendet në kanalin Youtube.

Edhe këtë herë këngëtari i ka kënduar tradhëtisë, për tekstin e këngës u kujdes EF Production dhe Johan, ndërsa për videoklipin ImagineFilms.

Sigurisht, kjo këngë pritet të pëlqehet nga adhuruesit e këngëtarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...