U martua njëzet vjeç, Ermali tregon si reagoi Sabriu kur ia tha - Bota Sot
U martua njëzet vjeç, Ermali tregon si reagoi Sabriu kur ia tha

Mediale Vip

U martua njëzet vjeç, Ermali tregon si reagoi Sabriu kur ia tha

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 20:54
Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu është martuarvetëm 20-vjeç. Babai i tij, Sabri Fejzullahu u habit kur Ermali i tregoi për vendimin që tashmë e kishte marrë.

I ftuar në NIN, këngëtari rrëfeu momentin e njohjes me bashkëshorten e tij, Arianës dhe martesën në moshë fare të re.

“Me Arianën jemi njohur në një lokal. Aty e ndoqa, derisa e mora për fare. Jam martuar 20-vjeç. Madje kur i thash babit, më pa i habitur dhe më pyeti nëse jam i sigurtë. I thash që jam 100% dhe aty s’ma prishi, kjo është ëndrra ime tha. Të të shoh ty të martuar.”- tregoi Ermali.

10 vite më vonë, baba i 3 fëmijëve është i bindur kur thotë se edhe po të kthehej pas në kohë do të bënte po të njëjtën gjë.

 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...