Ndryshe për Ditën e Flamurit, ja si e uron Berisha 28 Nëntorin - Bota Sot
Ndryshe për Ditën e Flamurit, ja si e uron Berisha 28 Nëntorin

Aktuale

Ndryshe për Ditën e Flamurit, ja si e uron Berisha 28 Nëntorin

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 16:13
Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha e ka bërë urimin e tij për festën e Flamurit përmes rrjetit social, duke zgjedhur një foto të tijën përkrah Ismail Bej Vlorës.

Berisha shkruan me tone të larta për Qemalin, duke e cilësuar si burrin e madh të kombit shqiptar.

Ky është urimi i Berishës:

Nderim te perjetshem Ismail Bej Vlores, burrit te madh te kombit qe shpalli ne Vlore 106 vjet me pare pavaresine e Shqiperise dhe bashkpunetorve te tij firmetare te aktit te Ditelindjes se Shqiperise se pavarur! sb.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...