Oriola Marashi me poza provokuese në bikini - Bota Sot
Oriola Marashi me poza provokuese në bikini

Mediale Vip

Oriola Marashi me poza provokuese në bikini

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 16:52
Oriola Marashi

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi së fundmi ishte në Dubai.

Oriola Marashi për disa ditë radhazi ka qëndruar në Dubai për të realizuar një set të ri fotografik.

Nga atje, ajo nuk ka hezituar që të ndajë me ndjekësit imazhe dhe video të llojllojshme, për të cilat komentohet në vazhdimësi.

Oriola sërish, Marashi ka ‘tronditur’ ndjekësit me një pozë seksi në bikini, linjat trupore të së cilës janë të mahnitshme.

Ajo tash e një kohë është duke paralajmëruar futjen e saj në muzikë por që ende nuk ka sjell të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat