Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël - Bota Sot
Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël

Mediale Vip

Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 13:40
Ajola Xoxa

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt sapo ka ndarë fotot më të ëmbla të para ndonjëherë.

Ajo mban në duar Kajanin e vogël dhe ka treguar nga ai më tepër se ndonjëherë më parë. Në foto duket dhe atmosfera festive e krijuar në shtëpinë e tyre.

Nuk mund të mbetej dhe jashtë vëmendjes pamja e Ajolës, që duket në formën e saj më të mirë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test