Kjo është puna që Dua Lipa ka bërë para famës - Bota Sot
Kjo është puna që Dua Lipa ka bërë para famës

Mediale Vip

Kjo është puna që Dua Lipa ka bërë para famës

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 13:50
Dua Lipa

Dua Lipa ka zbuluar se çfarë ka punuar para se të merrej intensivisht me muzikë.

Dua Lipa gjatë një interviste ka treguar se ka qenë e vetme në Londër dhe pa prindër.

Në atë kohë, ajo tha se ka punuar shërbyese në një restorant.

‘E lashë punën në të cilën punoja në Soho. Isha nikoqire mysafirësh në një restorant. Pasi e nënshkrova marrëveshjen, isha e lumtur sepse s’kisha nevojë të kthehesha më në atë vend’ ka thënë Dua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test