Komentet mbi virgjërinë, Natalie Portman kërkon falje - Bota Sot
Komentet mbi virgjërinë, Natalie Portman kërkon falje

Mediale Vip

Komentet mbi virgjërinë, Natalie Portman kërkon falje

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 17:44
Jessica Simpson dhe Natalie Portman

Natalie Portman është penduar rreth komenteve që i bëri ditë më parë Jessica Simpson për të veshur bikini dhe për të qenë ende e virgjër.

Lufta e shkurtër e fjalëve filloi kur Portman, 37-vjeç, i tha USA Today, "Më kujtohet që isha një adoleshente dhe Jessica Simpson ishte në ballinën e një reviste ku thoshte "Unë jam një virgjëreshë ", ndërsa vishte bikini dhe isha e hutuar. Ashtu siç nuk e di se çfarë po përpiqet të më tregojë si një grua, si një vajzë. "

Simpson, 38, ka reaguar ndaj komenteve në Twitter duke thënë se ishte shumë e zhgënjyer me aktoren e njohur amerikane.

"Si figura publike, ne të dyja e dimë se imazhi ynë nuk është tërësisht në kontrollin tonë në çdo kohë dhe se industria në të cilën punojmë shpesh përpiqet të na definojë. Megjithatë, më kanë mësuar të nderoj të gjitha gratë që shprehin veten e tyre, andaj besova atëherë – të cilën e besoje dhe tani - se të qenit seksi në bikini dhe të jesh krenare për trupin tim nuk janë sinonime se ju keni bërë seks ", ka shkruar ajo.

Natalie Portman kërkoi falje për siç e quajti ajo "luftën e maceve", duke thënë se asnjëherë nuk kishte për qëllim të fyejë askënd.

“Kërkoj falje për ndonjë dëm që mund të ketë shkaktuar, sepse ky nuk ishte aspak qëllimi im. Unë u ngatërrova me mesazhe të përziera kur isha adoleshente, dhe ka shumë mesazhe për mënyrën se si duhet të jenë gratë dhe atë se çfarë ato lejohen të bëjnë”, tha aktorja për Entertainment Tonight.

Portman gjithashtu pranoi se ajo kishte shprehur pikëpamjen e saj pa e përmendur emrin e Simpson.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...