Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike” - Bota Sot
Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”

Mediale Vip

Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 00:37
Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin "Kënga Magjike".

Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike.

Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja Jote, duke lënë të nënkuptohet se ky projekt muzikor është favoriti i saj.

Jo vetëm për Leonorën, kjo këngë u prit tejet mirë edhe nga publiku e që performanca e tyre live ishte e mahnitshme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...