Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të “Kënga Magjike” prezantojnë edhe 4 bukuroshe! - Bota Sot
Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të “Kënga Magjike” prezantojnë edhe 4 bukuroshe!

Mediale Vip

Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të “Kënga Magjike” prezantojnë edhe 4 bukuroshe!

Më: 7 dhjetor 2018 Në ora: 06:44
Kënga Magjike

Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të.

Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura aktorja Elia Zaharia Zogu, aktorja Olta Gixhari dhe blogerja Armina Mevlani. 

Të gjitha këto bukuroshe kanë prezantuar ndër vite në një nga edicionet e këtij festivali. Vajzat donin të ishin sërish pjesë edhe këtë vit e festivalit e për këtë arsye Gjebrea vendosi se do të bashkëprezantojnë në natën finale së bashku me moderatoret Bora Zemani dhe Klaudia Pepa. Mbetet për të parë se si do të vij nata finale e këtij edicioni të 20-të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...