Këngëtarja shqiptare del e ‘zhveshur’ në borë - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare del e ‘zhveshur’ në borë

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare del e ‘zhveshur’ në borë

Më: 12 dhjetor 2018 Në ora: 07:16
Poni

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni, duket se nuk po i ndien fare temperaturat e ulëta.

Ndërsa jashtë po mbretërojnë temperaturat e ulëta të dhjetorit, Poni ka vendosur të ‘zhvishet’ në mes të dëborës.

E veshur vetëm me fustan të hollë, i cili i zbulon krahët, ajo duket seksi në foton e postuar në Instastory, ku shfaqet në ballkon dhe përballë saj duket dëbora që ka filluar të mbulojë pemë.

Kënga më e fundit që Poni ka publikuar është ajo me titull ‘’Dashni e vjetër’, në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...