Nesër “AJE” nga Ledri e Tayna - Bota Sot
Nesër “AJE” nga Ledri e Tayna

Mediale Vip

Nesër “AJE” nga Ledri e Tayna

Më: 17 dhjetor 2018 Në ora: 18:10
Ledri dhe Tayna

Gjatë ditëve të fundit, ka qarkulluar lajmi se Ledri dhe Tayna po sjellin këngë bashkë.

Tashmë gjithçka është e konfirmuar dhe ky projekt i parë mes dyshes, publikohet nesër.

Lajmin e zbuloi Ledri përmes një postimi në Instagram.

“Aje, nesër”, shkroi ai nën videon e shkëputur nga xhirimet e klipit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...