Kapet mat: "Miss Delaware" dorëzon kurorën e bukurisë - Bota Sot
Kapet mat: "Miss Delaware" dorëzon kurorën e bukurisë

Mediale Vip

Kapet mat: "Miss Delaware" dorëzon kurorën e bukurisë

Më: 27 shkurt 2013 Në ora: 20:48

Në muajin nëntor, kur u zgjodh mbretëresha e bukurisë në Delaware, 18-vjeçarja Melissa King dukej një vajzë e brishtë dhe e ndrojtur. Por, mjaftoi një video amatore, e shpërndarë në internet, për të treguar karakterin e vërtetë të bukuroshes, e cila nuk kishte pasur aspak ndrojtje kur kishte incizuar një film pornografik.

Në videon pornografike, Melisa shprehet se ishte e detyruar të futej në botën “Hard”, për nevoja financiare dhe jo për pasion.

Pas publikimit të videos, 18-vjeçarja Melissa King tha se vajza që dukej në filmim nuk ishte ajo, por në fund e pranoi dhe e dorëzoi kurorën e Miss Delaware.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...