Pitt e Jolie do të martohen në maj - Bota Sot
Pitt e Jolie do të martohen në maj

Mediale Vip

Pitt e Jolie do të martohen në maj

Më: 27 shkurt 2013 Në ora: 20:54

Brad Pitt dhe Angelina Jolie do të martohen në muajin maj. Festa do të zhvillohet në kështjellën e tyre në Correns. Më këtë rast ata do të përdorin verën e tyre ‘Miraval’. Njoftimi është bërë i ditur në të përjavshmen FAMA, nga një pjesëtar i familjes, transmeton BW.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...