Rita Ora lesbike?: Kjo është gruaja ime - Bota Sot
Rita Ora lesbike?: Kjo është gruaja ime

Mediale Vip

Rita Ora lesbike?: Kjo është gruaja ime

Më: 28 shkurt 2013 Në ora: 11:50

Mediat e huaja kanë pretentuar se konfirmuan atë që kishte kohe që flitej për një lidhje të mundshme ndërmjet Rita Ora-s dhe një modeleje 20-vjeçare. Vetë këngëtarja Rita Ora, ka konfirmuar dashurinë e saj, duke shuar çdo lloj thashetheme.
Rita nuk e ka fshehur asnjëherë biseksualitetin duke e quajtur Cara-ën edhe si “gruan e saj”.
Pas disa aventurave të kaluara me meshkujt, më e bujshmja e të cilave ajo me Rob Kardashian-in, duket se ajo ka filluar një histori dashurie serioze me Delevingne-en.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...