Anastasia sërish me kancer - Bota Sot
Anastasia sërish me kancer

Mediale Vip

Anastasia sërish me kancer

Më: 28 shkurt 2013 Në ora: 14:09

Këngëtarja e njohur Anastasia është detyruar të anulojë turneun e saj në evropë pasi është diagnostikuar me kancer gjiri për herën e dytë. Ylli i “The I’m Outta Love” pritej të mbërrinte në Londër mq 6 prill por duket se tanimë gjithçka ka ndryshuar në axhendë dhe shëndeti i saj është krejt i paqëndrueshëm. Shfaqja e saj e fundit në publik ishte në një eveniment të mbajtur në Leipzig të Gjermanisë muajin dhjetor të vitit të kaluar. Herën e parë Anastasia pati të njëjtën fatkeqësi por shpëtoi fatmirësisht dhe gjithçka ndodhi në vitin 2003.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...