Gjobitet Lindsay Lohan - Bota Sot
Gjobitet Lindsay Lohan

Mediale Vip

Gjobitet Lindsay Lohan

Më: 28 shkurt 2013 Në ora: 14:21

Aktorja Lindsay Lohan është gjobitur për shkak se nuk është paraqitur në gjykatë kur ishte thërritur. E njohur për problemet e vazhdueshme me drejtësinë duket se Lohan nuk e ka ndërmend të rikthehet në jetën normale dhe karrierën e saj jo dhe aq të pa suksesshme. Gjykata e kishte kërkuar për tu pyetur në lidhje me një denoncim se kishte përplasur një person me makinë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...